Home Nieuws Agenda Leden Bestuur Over IKV Contact


Bestuur IKV Ondernemend Vlaardingen

Het bestuur van de IKV bestaat uit ondernemers met een passie voor netwerken. Door samen te werken willen wij een organisatie neerzetten die meerwaarde heeft voor de ondernemers die lid zijn. Heeft u vragen, opmerkingen, suggesties of ideeën? Leg ze aan ons voor en wij maken er werk van in het belang van het collectief.



Hewi Hoogendijk
Voorzitter
Hewi@ikv.nu

Jan-Willem Vogels
Vice-Voorzitter
jan-willem@ikv.nu
Binnenstad en Duurzaamheid
Caspar van Leeuwen
Bestuurslid
caspar@ikv.nu
Infrastructuur & Ruimtelijke Ordening
Abry Dijkshoorn
Bestuurslid
Abry@ikv.nu
Dochterverenigingen
Kees Borsboom
Penningmeester
penningmeester@ikv.nu

Holger van der Heul
Bestuurslid
holger@ikv.nu
Activiteiten
Inschrijven nieuwsbrief
Dochters / sectoren
Blijf op de hoogte